O KACZI

Kaczi je energická písničkářka, která balancuje mezi žánry pop-folk-šanson a svou interaktivní hudební tvořivostí dokáže oslovit široké spektrum posluchačů, přičemž se jí daří vytvořit z individuálních znaků novou interpretační kvalitu. (Ostravan)

Zúčastnila se řady soutěží. První výhra přišla v pěvecké soutěži Czechtalent 2012 ve Zlíně, kdy vyletěla první vlaštovka v podobě demo CD a videoklipu.

Ve svých začátcích sbírala zkušenosti na ulicích evropských měst – Graz, Vídeň, Berlín, Praha, Krakow, Barcelona, Kyjev a také v Japonsku.

Dnes má za sebou řadu klubových koncertů po České republice.

Získala nominaci na Interpretku roku v Ceny Jantar 2018, 2019, 2021 a širší nominaci v hudebních Cenách Anděl na Zpěvačku roku 2021, kdy vydala své první debutové album Nahá. Tomu předcházelo EP Polonahá.

Ve spolupráci s Českým rozhlasem natočila v roce 2022 vánoční píseň Čtvrtá svíce, která se dostala do rotace Českého rozhlasu Dvojka a Radiožurnálu.

Milovnice adrenalinu a cestování Kaczi je důkazem toho, že hudba nemá žádné hranice. Koncerty pořádá na horách napříč republikou a aktuálně připravuje další album.