O KACZi


Jedná se o autroský projekt, kdy si prostřednictvím vlastních písní tvoříme svůj vlastní svět. 

Kateřina Kouláková je mé pravé jméno, ale kamarádi a známí mě oslovují Kači. A protože vystupuji také za hranicemi naší krásné zemičky, tak pak už mé umělecké jméno dostalo spřežkový kabát čili Kaczi.  Vyrůstala jsem v hudební rodině, a to proto jsem k muzice tíhla už od mala. Povinná hra na piano, pak jsem přidala kytaru, hodiny zpěvu a v maturitním ročníku závěrem akordeon.  S vystupováním na veřejnosti jsem začala ve svých 14 letech s rodinou kapelou a dneska můžu říct, že na pódiu jsem víc než doma, ztrácím pojetí o čase a jsem "teď a tady" :)

Z kariérních úspěchu stojí za to zmínit vítězství v celorepublikové pěvecké soutěži CZECHTALENT 2012 ve Zlíně. A hned potom na jaře vydávám své první CD Jarní, kterým se dostáváme s kapelou do podvědomí našemu okolí. Na základě účasti v Portě, jsme si zahráli v Českém Rozhlase Olomouc, odkud máme kvalitní záznam na youtube ke zhlédnutí ;)

 S písní SPRING jsme v roce 2013 natočili klipovou prvnotinu, v roce 2016 jsme vypustili klip druhý "Bez Tebe" a letos v 2017 se chystají zbrusu nové singly a premiéra videoklipu "KLID".

Díky současné kapele můžu říct, že aranžérsky pestré skladby prolínající se do nejrůznějších žánrů boří hranice mezi škatulkováním. 

Za to,že čtete tyto řádky,  posloucháte naší hudbu a chodíte na koncerty. 

D Ě K U J I !!!

Hrajeme v tomto obsazení: Kateřina Kouláková - zpěv, piano, kytara, akordeon/ Aleš Nitra - kytara, vokál / Radim Škola - altsax, baskytara/ Dušan Čečotka - bicí